Yaş Mama Kısır

reinefee17

Gimcat meo gibi markaların her markanın kısır kedi yaş maması yok almam sorun olur mu sipariş vermeden önce sormak istedim

5 CEVAP

simbakedi

hayir yavru yas mama da alabilirsiniz yetiskin de. para tuzagi oldugunu dusunuyorum bu yas mamalarin. zaten onemli olan kaliteli olmasi, et iceriginin cok olmasi. bunun da kisiri yavrusu yetiskini ayirt edilmez. zaten oranlar cok az degisiyor, bir katkisi yok yani

simbakedi

her markada yapabilirsiniz bunu. gimcat, nd, schesir, felicia konserve, animonda carny benim hatirladigim ve guzel icerikli yas mamalar

reinefee17

Gimcat marka almayı düşünüyorum bilgi sahibi değilim bu konu hakkında yanlış bir şey yapmak istemedim cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

beyzathemoc1

Yaş mama her gün veriliyorsa kısır olan verilmeli ama haftada 1 2 kereyse önemi yok

reinefee17

Haftada 1 kez veriyorum