Petlebi Sipariş

reinefee17

Siteden ilk kez sipariş veriyorum sanırım arayıp onay alıyorlarmış genelde bilinmeyen numaraları açmam numarayı bileniniz var mı?

8 CEVAP

beyzathemoc1

Arayıp onay almıyorlar

reinefee17

Not yerine herhangi bir şey yazmadım çok teşekkür ederim internette numara var sanırım

Aliye87

Merhabalar,
Eğer kapıda ödeme yapacaksanız arıyorlar. Teyit amaçlı... Bu ödeme yöntemini seçtiyseniz ondan aranacaksınızdır. Müşteri hizmetleri numaralarından (0850 255 10 01) aranırsınız büyük ihtimalle.. Bir de 0216 706 21 15 numaraları da var. Kendilerinin aramaları gereken durumlarda bu numarayı kullanıyorlar genelde.

reinefee17

Site mesaj gönderdi arayıp onay aldıktan sonra siparişimi kargolayacaklarıyla ilgili

theyusra

ilk siparişte alıyorlar, kendi sitelerinde var numaraları da zaten.

Renklipati

Not yerine birsey yazmadığınız zaman aramıyorlar..numara tam aklımda değil fakat işinize yarar 0216 ile başlıyor son 4 rakamı ise 21 15 bukadarı aklımda

Petlebide bazı şeylerin yanında hediye gönderiyorlar çok iyi değilmi