Acana Ve Exclusion

Acana first feast ve exclusion mamaları karıştırıp 4 aylık kedime versem sorun olur mu. Öncesinde nd kullanıyorduk acanaya yeni geçtik ama pek sevmedi , bende exclusion mama aldım karıştırıp versem sorun olur mu. Birisi tahılsız birsi az tahıllı

12 CEVAP

simbakedi

sorun olmaz ama acanayi ayiklayip yemeyebilir

Lils

Karıştırarak verebilirsiniz

Palyaco

Karıştırarak verin arada acanayida yemiş olur yüzde 70 yüzde 30 şeklinde verin exclusion yüzde 70 acana yüzde 30 maalesef bizimki yememisti acanayi seçmişti bazı kedileri anlamak gerçekten zor

simbakedi

ishal olur max o da cok uzun surmez bence sorun olmaz yani. benimki yeni mamaya gectigimizde eskilero ayiklayip yenisini yiyordu mesela biz hep yumusak kaka sorunu yasardik ama ilerledikce geciyor. haslanmis tavuk iyi geliyor ishallefine

Palyaco

Hiçbir sorun olmaz rahat olun

duman_cat_world

karıştırarak verebilirsiniz. exclusion agırlıklı olsun. ben de acana kullanıyordum memnundum bugün siparişim geldi exclusiona geçiyoruz😊

@simbakedi Baktığım da ikisini de yiyordu ama yemezse ne gibi sorunlar oluşabilir

@palyaco karıştırarak veriyorum acana bitesiye kadar öyle olucak sadece acana tahılsız exclusion az tahıllı bir sorun olur mu diye tedirgin olmuştum

@simbakedi teşekkür ederimm ayıklama gibi bir sorun yok şükür 😄🙏

@palyaco teşekkürlerr 🙂🙏

teddybal

First Feast çok küçük taneli olduğu için dibe çöküyor kediler mama kırıntısı sanıp yemiyor Exclusion'ın taneleri ne büyüklükte bilmiyorum ama. Bu mamaya geçerken mama geçişi evresinde baya sıkıntı yaşamıştım çünkü dipte çökmüş yuzune bakilmamis oluyordu ben de sabah biriken acananin üstüne birer kaşık yaş mama koya koya tukettirdim :D Ama tek başına iken mecbur yediler karışıkken sıkıntı vardı bizde.

Warriorsans

Karıştırarak vermenizde bir problem olacağını sanmıyorum