Kedim Artık Kendine Dikkat Etmiyor! Halbuki Doğuma Az Kaldı.

SelinTuksal

düne kadar (dün veterinere gittik iç parazit için iğne dış parazit için sprey sıktık.) kedi göbeğinin üstüne değil sadece yanlamasına yatıyordu ama bugün biraz göbeğinin üstüne de yatıyor. doğuracak yer arıyor ve karnı sert ama 10 gün var doğuma. yani, bu durum normal mi? yoksa kedim ilk kez doğum yapacağı için evham mı yapıyorum?

7 CEVAP

Yampirik

Bizimki de ilk doğum yapacağı zaman çok stres yapmıştım zırt pırt veterineri arayıp duruyordum ama doğum başlayınca anladım ki boşuna evham yapmışım sorunsuz doğum yapar inşallah merak etmeyin :)

KedimVar

Kaç günlük hamile şu an? 58. günden itibaren doğurabilir. Bizimki 65. günden 66. güne geçerken doğurdu. (Evet biraz geç) Belki sizinki daha erken doğurabilir. Kaç yavru varmış? :))

KedimVar

:)) 3-4 yavru iyi yine normal.

SelinTuksal

:) teşekkür ederim, ana yüreği işe ne yapıyım :))

SelinTuksal

*işte

SelinTuksal

3-4 yavru dedi, 10-15 gün sonra doğrcakmış :))))

SelinTuksal

Allah'tan, ya seninki gbi tavşan gibi yavrulayacak olsaydı? cins de değil benimkiler :))