Scootish Kısırlaştırılmış Mama Tavsiyesi

erenduman

merhaba scootish kedime 1 yıldır matisse kısırlaştırılmış mama kullanıyorum.şuan mamas bitmiş durumda farklı bir markaya geçmelimiyim yoksa devam edeyim mi.geçeçeğim marka olarak ne tavsiye edersiniz.

8 CEVAP

beyzathemoc1

Matisse önermiyorum tahıl deposu iğrenç bi mama pahalıdan ucuza beğendiğim mamaları yazayım
Acana orijen natures variety nd bozita proplan brit care bunlara bütçeniz yeter diye düşünüyorum matisseye yetiyorsa

edadnmzr

Maması iyi geliyorsa devam edin. Öneri isterseniz exclusiona bir bakın derim içeriği çok güzel.

erenduman

@beyzathemoc1 nd kullandım fiyatı yüksek gelmeye başladı aynı fırma çatısı altında matisse var diye kullanmaya başladım.şuan kararsızım yeni mamaya geçişte o yüzden sormak istedim

erenduman

@beyzathemoc1 hills markasını öneirimisiniz

beyzathemoc1

Hills klinik serisi olarak gerçekleşten harika normal mamada da vitamin değerleri gayet iyi ama et olmaması hoşuma gitmiyor dönüşümlü olarak kullanmalık olabilir aslında çok uzun süre aynı mamayı kullanmak da iyi değil çok sık değişmek de on kediden kediye değişir siz ayarlarsınız bütçeniz bozitaya yetiyorsa denemenizi tavsiye ederim ben kullandım gayet memnun kaldım 10 kg 500 falan olması lazım tek kediye 6 7 ay gider zaten

Palyaco

Scotish fold benim kedimde 9 aydır exclusion kullanıyorum bu cins kedilerde orijen acana nd agar geliyor 1 buçuk yıldır bizimle waffl gözlemlediğim yüksek protein bu cinsler onermiyorum saten yemiyor koklayıp kaçıyor en iyi en sevdiği exclusion Akdeniz besinleri tahil olarak sadece pirinç oda saten bağırsak florasi için çok iyi bir tahil masum tahil

erenduman

@beyzathemoc1 felicia nasıl

teddybal

Yani özellikle fold kediler için bir mama aramaya gerek yok bence zaten ekstra takviyesini veriyorsunuzdur siz. Yine de şu ( https://www.farmina.com/tr/eshop/ked%C4%B0n%C4%B0z-%C4%B0%C3%87%C4%B0n/n&d-quinoa-ked%C4%B0-mamasi/697-neutered.html ) mamayı incelerseniz hoşunuza gider bence çünkü hem kısır kedi maması olarak değerleri çok güzel hem de kedinize iyi gelen glukozamin ve kondrotin sülfat ayrıca bu mamaya ilave edilmiş.