Sokak Kedileri İçin Mama Önerisi

bobby34

merhaba şuan elimde biriktirdiğim 75 tl var sokaktaki kedilere mama alacağım öneri yapar mısınız

5 CEVAP

Warriorsans

Trendline yeşil paket 2 kg 50 TL t r e n d y o l da barny pet market isimli satıcıda. Yanına da 2 adet reflex 400 yaş mama alabilirsin aynı satıcıdan, kargo ücretsiz olur hem.

Hilalkoca

Proline, trendline, enjoy, bestpet, jungle

duman_cat_world

Proart, mystic veya first class. Bu mamalar gerçek et içeriyor hele ji proart’ın yağ oranı harika, kediler kisin sıcak tutar.

Mia2021

Legend Reflex Lavital Micho VANCAT Forlance Ben genellikle Reflex kullanıyorum sokak kedileri için tadını hepsi beğeniyor Lavital de çok güzel onuda alıyorum ben 15 kg alınca çok uyguna geliyor

Arzbala

Mystic veya Trendline alıyorum ben ikisinide kapış kapış yiyorlar.