Kedimin Kusma Çabası

Sk03

Kedim 4 gündür fln kusma eylemi gösteriyordu 1 2 kere de beyaz kustu ardından veterinere götürdük ağzında kücük yaralar varmis ve röntgem çekildi kan tahlili yapıldı temiz çıktı sadece röntgen sonuçlarında bağırsaklarının dolu olduğunu kakasını yapmadiğıni fark ettik kakası yaptırıldı ve tekrar kusma eylemi gözükmemesi lazım dedi veteriner fakat bugün de gözlemliyoruz aynı hareketleri kusmadı ama kusmaya calisiyor agzinda bir sey varmis gibi yapıyor keyfi yerinde yemek yiyor tuvaletini yaptı sizce sorun ne olabilir nolur yardimici olum geçen veterinerde 650 tl ödedim tekrar tahlil yapmak icin cagriyorlar fakat maddi durumum el vermiyor

4 CEVAP

Palyaco

Haftada 3 gün 1 tatlı kaşığı zeytinyağı verin bagirsaktaki tüy yumagini diskiyla atar ve gimcat soft extra malt alın hergun 3 cm verin hiçbir şeyi kalmicam zeytinyağı müthiş tüy yumağı atıcıdir veterinere o parayı birdaha vermezsiniz yapması bu kadar basit şeyi niye onermiyor size

edmrcglu

bir şey yutmuş olabilir bağırsakları da tıkamış ve hala içinde bi film çekilse bağırsaklara iyi olur tuttuğu bir şey varsa görünür kusturucu ilaç verirler kusmazsa operasyona alırlar bana yüksek ihtimal bir şey yutmuş gibi geldi geçmiş olsun ancak bekletmeyin ve kakasını inceleyin belki yuttuğu şeyi kafasında çıkarır ancak bu süreçte yine kaka yapmayı bırakırsa acil götürün tuttuğu şey bağırsağı tıkıyor demektir tabi bu bence sadece film çekilmesini isteyin eğer yine dışkısını yapmazsa

SSiSilSila

Tüy yutması durumumda kusmaya çalışıyor olabilir.
Eğer istanbuldaysaniz fatih hayvan hastanesi var oraya göturmenizi tavsiye ederim. Çapa tıp fakültesinin orada ilgili ve fiyat yönünde uygun bir hastane.

Mia2021

Çok geçmiş olsun . Rabbim yardımcınız olsun arkadaşların da dediği gibi film çekilmeli maddi durumunuz el vermiyorsa hayvan hastanesi varsa oturduğunuz yerde oraya götürün .