Kedimi Sahiplendirmeli Miyim ?

Benim1kedimvar

Oncelikle kedimi cok seviyorum sahiplendirmeyi dusunmem sevmedigimden degil .

Bu aralar kafam felaket karisik dogru duzgun seyler dusunemiyorum isim basimdan askin. Ayrica Ailem kedimize yapilmamasi gereken seyleri yapmak istiyolar bu da aile icinde kavgaya sebep oluyor .

Ornegin
Ben kisirlastirmayi dusunuyorum ancak onlar asiri asiri karsilar

Durduk yere bembeyaz tertemiz kediyi yikamak istiyolar yikanmayacagini soylemem hic bir seye fayda etmiyor .

Cig et vermek istiyolar . anlatmam hic bir ise yaramiyor

Ayrica kedim balkondan dusmesine ragmen yine de dikkatsiz oluyorlar. Kedimin uyudugu odanin penceresini acik birakip gidiyolar surekli

Dikkatsizlikleri var . sevmiyorlar diyemem ama boyle seyler beni cildirtiyor. Bu sefer kedimi cok sıktıgımı dusunmeye basladim

Ve dedigim gibi bu aralar islerim , kafam ve ben yogunum ve cok yorgunum . elbette bu hep boyle surmeyecek ama kafamin dalginligindan kucucuk bir ayrintiyi kacirip sonrasinda cok uzulecegimden korkuyorum
Sizin fikriniz ne ?

2 CEVAP

KedimVar

Sahiplendirmeyin :((
Vetinizle konuşun onlar ikna etsin kısırlaştırmaya. Kediler için uygun bir şampuan alın bırakın yıkasınlar. (Tabi düzgünce ve sonra da kurutsunlar hasta olmasın.) Çiğ yerine pişmiş vermeye ikna edin. Vetinizle konuşun vet ikna etsin. Herhalde vet in dediklerini yaparlar. Camlara sineklik taktırın açık olsa da sorun olmaz. Yorgunluğunuz da hep olmaz sonuçta. Sizden başka ilgilenecek kişiler vardır siz yokun olduğunuzda onlar oynasınlar, mamasını suyunu değiştirsinler. Zaten kediler çok da ilgi istemiyor günün büyük bölümünde uyku halindeler. Sizden daha iyi bakan biri olduğunu sanmıyorum sonuçta siz bakıyorsunuz ona bebekliğinden beri. :((

KedimVar

Yoğun*