Kedim Kustu(Sinek Yedi)

Merhaba arkadaşlar.Malum mevsim değişikliği başladı sinekler son zamanda çok arttı.Kedim hep onları yakalamaya çalışıyor.Yakaladağı zamanda hapur hupur yiyor :)Bugün kustu sanırım sineklerden.Çünkü ateşi halsizliği yok.Sineğin bi zararı varmıdır engellemem mi gerekiyor? Cevaplarsanız sevinirim

6 CEVAP

KedimVar

Aşıları tamsa zararı olmaz diye biliyorum. Benimkiler de yiyor kuş yemlerinden çıkan kelebekleri sma kusmuyorlar. Acaba başka bir sebebi olabilir mi? Mesela tüy yumağı çıkarmaya çalışıyor olabilir mi? Malt macun kullanıyor Musunuz?

SelinTuksal

benimkiler sürekli sinek yaaklayıp yiyor bişey olmaz

SelinTuksal

bir de beyaz kustuysa tüy kusmuştur muhtemelen.

yasement

Yok ama parazit taşıyabilirler birkac ayda bir parazit hapi yutturuyorsaniz bisey olmaz

Hayır beyaz değil tükürük gibi kustu .Anlamadım ki inşallah birşeyi yoktur

Petdostu

Benimki doğurdu ve hiçbir aşısı yok hapu hapur sinek yşyo