Kedimin Boynundaki Bu Yara Ne Yarasi? Mantar Mi?

1 hafta once kisirlastirildi ve ayni zamanda cip takildi. ameliyattan sonra antibiyotik, agri kesici igneler ve cip icin yapilan enjeksiyondan dolayi olmus olabilir mi? yoksa mantar mi? Yilbasi oldugu icin veterinere de gidemiyorum. Ne yapmam lazim?

4 CEVAP

edadnmzr

Enjeksiyon yarasına benzettim ama her iki durumda da veteriner görmeli. Mantarsa mantar tedavisi enjeksiyon yarasıysa krem verilir.

Palyaco

Mantar deyil bizde de böyle olmuştu dr animal health kullandım 20 gün hergun fisfis şeklinde üstüne sıktım geçti 30 gün sonra kapandi

sebebi neydi peki veterineriniz bir sey soyledi mi? mama kaynakli bir sey olabilir mi diye tereddut ediyorum da

Mantar değil bu ya çipden ya da ignelerden bence riske atmayin en erken ne zaman gidebilirseniz götürün