Kedim Hamile Mi?

beyzs

Benim bir erkek bir dişi kedim var erkek 1 aydır kızgınlıktaydı ama dişi girmemişti. İkisi de 1 yaşını geçti. Erkeği birkaç gün önce kısırlaştırdım ama kısırlaştırdıktan hemen sonra dişi kedim kızgınlıktaymış gibi bağırmaya başladı ve kusmaya başladı. Meme uçları da bu şekilde acaba hamile olabilir mi?

8 CEVAP

beyzs

Bu arada dişi kedim erkeği hiç kendine yaklaştırmıyordu erkek sürekli deniyordu ama düzgün bir çiftleşme yaşandığını da görmedim hiç

CapKek

benim kedimde 15 günlük hamile, memeleri böyle. gitgide pembeleşiyor. diğer memelerinide kontrol edin devamlı artan pembeleşme olursa 1 hafta içinde hamiledir.

izmirle

Henüz net değil 1 aya kader kem etrafındaki kıllarda dökülme olur ve meme uçları kızarıp şişmeye başlar ama hamile değil gibi

edmrcglu

  1. ayda kese sertleşiyor karnına dokununca anlıyorsunuz o zamanı bekleyin

theyusra

bana hamile değil ama bi problemi varmış gibi geldi, kusması iyi bir şey değil bence yine de veterinere gidin

Büyük ihtimalle hamile benim kedimde ilk başlarda böyleydi giderek pembeleşti memeleri.Ayrıca kusma başlarda bir hastalığın göstergeside olabilir.Ve karnı zamanla şişer elinizi koyunca yavruları hissedebilirsiniz birsüre sonra hamile kedilerle ilgili video izlemenizi öneririm ve doğumdan önce yanlız kalmak isteyecektir.