Kedi Kısırlaştırma?

Bttycat

**

Kedi kısırlaştırma?Çok fazla söylenti var aklım Karman corman oldu. Biri evde beslenecekse kedi onun iyiliği için olur ayrıca soyunun devam etme tehlikesi olmadığı için kısırlaştırma yapılır dedi. Diğeri vicdanen rahatsızlık vs. Hayvanın üreme iç güdüsünü elinden almak günah diyor annemde böyle düşünüyor. Ben daha önce kedim kızgınlık dönemine girdiği için bırakmak zorunda kaldım evden kaçmaya çalışıp 2.kattan düştü sonra sahiplendirdim fakat smdi ömürlük kedi sahiplenmek istiyorum nolur yardım edin ona göre sahipleneceğim. Ayrica sahipleneceğim Kedi erkek anne olacak bir kediyi kısırlaştırmam vicdanima aykırı geliyor ☹️

6 CEVAP

kediminnos

Kesinlikle vicdanla alakasi yok. Bu ona zarar vermez. Ben de kedimi kisirlastirdim hem daha uysal ve mutlu. Evdeki hayvani kisirlastirmamak eziyet.

dollfacepersian

Oğlumu 13 aylık iken kısırlaştırdım ve şuan 2 yaşında. Vicdanım bunu için tamamen rahat,tek pişmanlığım daha erken olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Şunu baştan sona okuyun lütfen. https://kedilibirhayat.com/2013/11/26/neden-kedilerimizi-kisirlastirmaliyiz/

Bttycat

Çok teşekkür ediyorum harika bir yazı bu

Bttycat

Kesinlikle oldu kısırlaştırmak en iyi çözüm

KedimVar

Hayvanınızın ömrünü uzatmak vicdan azabı duymanıza sebep olmamalı. En iyisi kısırlaştırmak.

dollfacepersian

Rica ederim,umarım karar vermenizde yardımcı olmuştur