Kedi Tıraşı

zeynepgurgen

Kedinin tıraştan sonra pirelenmesinin pet kuaförle bir ilgisi var mıdır?

13 CEVAP

Ozzge

Konuyu bölüyorum ama kedi tıraşının fiyatı nedir ? Benimkinin de ihtiyacı var da :/

zeynepgurgen

İlk defa mı yaptıracaksınız?

KedimVar

Evet bizim fark etmemiz uzun sürmüştü sonra çok uğraştık. Pire ilacı damlatın ve insanlar için olan bit tarağıyla tarayıp tarağa takılanları öldürün size tavsiyem. Daha kısa sürede kurtulur, kolay gelsin. :)

Ozzge

Teşekkürler , evet ilk defa yaptıracağım çok tüy döküyordu takviyeye başladığım için kestirmek de iyi olur diye düşündüm 1 defaya mahsus

akitalove

#Ozzge taşköprüdeki vet 90 tl ye yapiyo ama uyutularak yapilirsa 90 tl ye ustune banyo yaotiriyo poposundaki kalintilari aliyo ve tirnaklarini kesiyo tabi istemezsen yapmaz onlari.

SelinTuksal

olabilir. daha önce pireli bi kedi iöin kullanıldıysa aynı alet, evet olabilir.

zeynepgurgen

Tıraştan birkaç gün sonra pire gördüğümüz için veterinerimizi aradık. Bize kendileriyle bir ilgisi olamayacağını, pireyi eve bizim taşımış olduğumuzu söyledi.

SelinTuksal

ikisi de olabilir.

zeynepgurgen

Her klinikte farklı. Biz genelde 70 - 90 arası verdik.

KedimVar

Kendiniz de eğer dışarıdaki kedileri seviyorsanız taşımış olabilirsiniz. Ben öyle yapmıştım. :(

KedimVar

Hep aynı pet kuaförde yaptırıyorsanız tıraşı ve daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadıysanız pet kuaförden olduğunu sanmam.

zeynepgurgen

Büyük ihtimalle. Neyse ki beyaz da hemen fark edebildik. :)

Ozzge

Teşekkürler, oraya daha henüz sormadım fiyat ve iyi yer araştırması yapıyorum.Kedim Beyoğlu'nda oraya muhtemelen götürmem zaten