Kedimi Bebek Islak Mendili İle Temizleyebilir Miyim

vydb

Kedim ameliyat oldu ve kafeste kaldığı için her yeri çiş. Eve geldiğinde de zaten stresli olduğu için yıkayamam. Bebekler için yapılmış parabensiz alkolsüz ıslak mendili kullanabilir miyim temizlemek için?

5 CEVAP

_SeNa

Islak bir bezle de silebilirsiniz. Bir kereliğine ıslak mendil kullanmaktan da zarar geleceğini düşünmüyorum.

beyzathemoc1

Islak mendil kullanmayın bebekler için de olsa yalayınca zarar verebilir ıslak bez kullanın

D-O

Ben sizin yerinizde olsam islak mendil kullanmam illa ki kimyasal vardir.
Bence İnce bi pamugu ilik su ile islatip silebilirsiniz zaten kendini yalayarak birkac gune temizler.

Benim erkek kedim de kisirlastirma sonrasi ustune cis bulastirmisti cok hafif nemli pamukla sildim kendisi de yalanarak 2 gune tertemiz olmustu

e234567

kendisini yalıyo ya zaten gerek yok bence anesteziden kusmuğunun üstüne de yattı ama kedi sonuçta kendini temizliyor her türlü bağışıklığı da düşük olacağı için kimyasal bir şey sürmemelisiniz bence

Islak mendil yerine Islak bezle silmenizi öneririm