Üstüne Bastım

miasugok

Arkadaşlar ben napıcam kafayı yemek üzereyim veteriner gözlemle bi aksilik sezersen açarım muayenaneyi dedi oğluma bir şey olmuş mudur:( sandalyede oturuyordum ayaklarımı sandalyede toplamıştım pazartesi okul açılıyor sınıf grubuna bi şey yazdılar baya konuştuk aklım ondaydı sonra tek ayağımı indirdim ve o üzücü sesini duyup kaçısını gördüm :( bi şey yok gibi duruyo ama ya varsa:( zamanla ortaya çıkar mı allah korusun? nasıl anlıycam ölüyorum vicdan azabından bu gece uyutmasam mı acaba? Pet shopa gidip oyuncak ve değişik ödül maması falan alıyım unutturayım olanları diyorum ama bırakamıyorum da bi yandan gözlemliyim diye. Nolur fikir verin.

30 CEVAP

SelinTuksal

*dursun

SelinTuksal

aynen ben de özellikle küçük kedilerde :DDDDD

SelinTuksal

gimcat ın bütün ürünlerine bayılıyor kediler :) beğenmenize sevindim tarifi :))

SelinTuksal

gimcat ın bütün ürünlerine bayılıyor kediler :) beğenmenize sevindim tarifi :))

SelinTuksal

ben birde patates demiştim aslında ...

miasugok

Ayağını burkmuştu sağ patisine bastırınca tepki veriyordu canının yandığını öyle anlamıştım büyün vücuduna hafif sert dokundum ama elimi ısırmaya çalışmak dışında bi acı belirtisi vermedi. Başka ne yapabilirim

miasugok

Ayağını eskiden burkmuştu bu arada üstüne basmamla alakalı değil

Findikzeynep

Tam olarak miniğin patisine mi bastınız?

miasugok

Ya kafayı yemek üzereyim gerçekten miyavlaması aklımdan gitmiyor ya nasıl dikkat etmem nasıl farketmem oraya geldiğini. Sanırım bir problemi yok olayın üstünden bi kaç saat geçti oltasıyla oynadı ellerimi tırmaladı uyumak istiyo şimdi.ben bu olayı bi süre unutamıycam galiba. Nasıl gönlünü alabilirim selin:(

miasugok

Neresine bastığımı göremedim. Patisi sanırım salı ya da çarşamba günü incindi yüksek bir yerden atladı tezgahtan. Normalde atlamaz sıra sıra inerdi önce masaya sonra sandalyeye. Ama o zaman acı çektiği çok belliydi miyavlıyordu patisine dokununca zaten veterinere gittik çözdük o sorunu. Şuan söylemek istediğim her yerine dokunuyorum patilerine kuyruğuna karnına ama acı çektiğine dair bi geri dönüş alamıyorum pati burktuğunda olduğu gibi

miasugok

Neresine bastığımı göremedim zaten hemen uçtu gitti sandalyenin altında yattığını bile göremedim

miasugok

Amin inşallah öyle olur ya :( birazdan hemen uçup bi avm den tadını tanımadığı bi ödül maması alıcam

miasugok

Ya on gün sonra doğuruyormuş ben yeni hamile kaldı sanıyordum. Geliyor bebişler :)) miniş miniş :)) fotoğraflarını atın bize mutlaka :) allah sağlıklı doğum nasip etsin. Ben de şimdi çıkıp romeoya ödül maması alıcam gimcat nutripocets peynirli ve sanbelle thanks snacklerin tadını biliyor bana başka bi şey önerir misiniz?

miasugok

Ya çıkmış bulundum cepadaki pet shopa geldim ama her türlü çıkacakmışım malzemeler de yokmuş. Çok teşekkürler tarifiniz için ama balıkla yoğurt karışınca zarar vermez mi? Bi de bi şey daha soracağım romeo daha önce hiç balık ya da balıklı bi mama yemedi sorun olur mu acaba

SelinTuksal

hayır olmaz, siz yoğurt koymayın isterseniz :)