Obivan Kedi Maması Nasıl

admocal52

3 aylık yavru kedime mama bakarken bu mamaya denk geldim. 1 kg mama fiyatı 50 TL civarı. Deneyen var mı veya fiyat/içerik olarak uygun mu ?

3 CEVAP

D-O

Ben hic denemedim ama icerigi fena degil gibi. Bir tek Mısır olusu biraz olumsuz bi sey diye biliyorum.

Soru cevap kismindan filtre ile obivan yazip onceki yorumlari cevaplari okuyabilirsiniz.

e234567

benim elimde var hiç açılmamış alacaksanız

simbakedi

1 kilosu 50tlye daha güzel markalar alınabilir bozita, exclusion, sanabelle gibi. indirimde gördüm çoğu bu civardaydı 10 kiloluk halinde