Kedim Saklanıyor

bellaarthi

Merhabalar arkadaşlar bugün kedimi ilk veteriner aşısına kontrolüne götürdük kan aldılar ishal diye yoğun stres altında beneklim aşıdan sonra evdeki herkesten korktu kaçtı saklandı yemek yemiyor kontrolden beri kakasını yapmıyor dişlerini birbirine sürttü ve titredi sizce neden

7 CEVAP

izmirle

Siz soyluyorsunuz zaten hayvan stresli anti stres macunu verebilirsiniz

bellaarthi

ondan dolayı mı tuhaf hareketler yapıyor nasıl davranmamız gerekiyor lütfen yardım edin

izmirle

İshal için kedinize haşlanmış tavuk göğsü verebilirsiniz stres macunu verebilirsiniz yani üstüne gitmeyin sakinleşsin

D-O

Strese girmis. Ustune gitmeyin, kendini saklanarak guvende hissediyorsa birakin biraz saklansin sakinlessin. Sakin sakin konusabilirsiniz, Sevdigi mamalardan verebilirsiniz.
Asi da bunyesini yormus olabilir, sagligini takip edin ama onu zorlamayin

izmirle

Macunu sürekli kullanmayın veteriner ziyaretlerinden önce tüpten verirseniz ziyaretleriniz daha sorunsuz geçmiş olur antidepresan gibi kediyi sakimleştirir.

bellaarthi

en ufak sesten korkuyo yavrum zaten 3 gündür ishali vardı bugün kan tahlili yapıldı ağladı falan çok zor geçti onun için ilk defa arabaya bindi ondan da olabilir umarım düzelir

bellaarthi

şu an kucağımda sakinleşiyor sanırım macunu yarın alıcam teşekkürler