Sokak Kedileri İçin;

Findikzeynep

10'a yakın sokak kedisi besliyorum,obivan mama kullanıyorum 2 gündür, o mama devam edeyim mi? Yoksa başka bir mamaya geçmeli miyim? Acana vs söylemesseniz sevinirim çünkü öğrenciyim bütçem sınırlı:(

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

Pro choice bonacibo un kuzusu. Biraz daha pahalı ama onu tavsiye ederim çünkü tavuk alerjisi kediler olabilir. Yavru maması kullanın bir de çünkü daha besleyici.

zeynepgurgen

Sokak beslemelerinde genelde Bonacibo kullanılıyor.

SelinTuksal

pro choice veya bonacibo

Findikzeynep

Evet zaten mamam tavuklu değil,ve yetişkin maması kullanıyordum bunu dediniz yavruya başlayayım:)

Kopek_sever

Karınları doysun yeter