Kedimin Kuyruk Sokumuna Dokununca Canı Yanıyor

Arzuarslan

Kedim birkaç hafta önce kızgınlığa girdi. İlk belirti gösterdikten sonra tekrar bir şey görmedik. Her gün her an yanımızda olmak isteyen kızım gidip odasında uyuyor bugün çok fazla uyudu. Sevmek istediğimde kuyruk sokumuna dokununca canının yandığını farkettim. Kızmıyor gerçekten canı yanıyor belli. Benzer bir şey yaşayan yada bilgisi olan var mıdır? Bu dediğim şeyler kızgınlık belirtileri olabilir mi acaba? Yada dokunduğum yerde bir rahatsızlığı olabilir mi kemiğine falan bi şey olmuş olmasın? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

2 CEVAP

D-O

Kediler bi yerleri acidiginda agridiginda da saklanabiliyorlar yalniz takilabiliyorlar cunku savunmasiz hissediyorlar.

Kizginlik belirtileri arasinda boyle bir sey yok. Bence veterinere goturmeniz iyi olur

Gecmis olsun

Arzuarslan

Kızgınlıktanmış. Soruyu yazdıktan 1 gün sonra başladı diğer belirtiler de. Veterinere de gittik sıkıntı yok cevabınız için teşekkür ederim