Kedim Garip Davranıyor

stellabennett

normalde evde 3 kişi yaşıyoruz ve kedim hep buna alıştı yılbaşı için eve misafirler gelmişti (4-5 kişi) sonrasındaysa kedim agresif hareketler sergilemeye başladı tıslıyor ve bağırıyor böyle davranmasının sebebi strese girmiş olması mı

2 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Aslında sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz☺️.. Her zaman birlikte yaşadığı ev halkına birkaç kişi eklenmiş, bir de yılbaşı eğlencesi vs de olmuşsa bu da onları olumsuz etkileyip streslenmelerine neden oluyor. Rutini ve alışkanlıkları olumsuz etkilendiği için böyle davranmış.

Kedici84

Kesinlikle stres yeni insanlar yılbaşı gürültüsü benimkilerde dün gece öyleydi :)