Kedime Kilo Aldırmak İstiyorum

minnakkediler

Kedim 2.5-3 aylık civarı ve 1.5 kilo ama bana zayıf geliyor ben kilolu olsun istiyorum çok değil tabii ki nasıl aldırabilirim kolay ve hızlı şekilde kuru mama yiyor ve haftada 1 kere de yaş mama veriyorum

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bence kilosu iyi

Denizzzzzz

Kilosu iyi bence çok kilo alır ve önüne geçemezseniz sonra sıkıntı olabilir ama eğer boyu uzun bir kediyse ve zayıf görünüyorsa gerçekten yaşmamayı çoğaltın miktarı değil ama öğünü mesela hergün verin 30-50 gr arası

SelinTuksal

bnece de kilosu iyi. kilolu olması sağlığğı için iyi değil

KedimVar

Ekmek içi vermeyin. Zaten kilosu iyi ama aldırmak için daha fazla yaş mama verebilirsiniz. Zaten büyüme döneminde sorun olmaz herhalde. :))

minnakkediler

Aynen boyu uzun o yaştaki kedilere göre zayıf duruyor o yüzden biraz o zaman ben haftada kaç kere yaş mama veriyim bebişe 3-4 defa yeter mi

minnakkediler

Peki o zaman

buket666

kilosu gayet yerinde ama illa aldırmak istiyorsanız haftada 1 kez fln ekmek için yedirebilirsimiz

Cotontzu_Siri

Direkt yaş mamayla besleyin, en sağlıklısı.

Denizzzzzz

Hergün verin bence bir öğün yeterli yada az ve sık yiyorsa 2 öğün 30_50 gr kadar

Petdostu

Bence kilosuna dokunma sağlığına zarar verebilir

KedimVar

Evet uzunsa kilo aldırın. Çünkü benim kedim de 4 kilo normalde fazla ama uzun ve zayıf duruyor. Ben de yaş mama vermeden Nasıl kilosu arttırılır onu bulmaya çalışıyorum.