Royal Canin Mi - Golosi Mi

Princess_Lady

Sokak hayvanları için golosi kullanıyorum. Veterinimiz açıkta Royal Canin satıyor ama saklama kaplarının için de hava almıyor 2 Günde bir yeni paket açıyor Sizce Royal Canin mi alayım

13 CEVAP

SelinTuksal

royal canin mi... iğrenç. sakın almayın golosi alın.

Cotontzu_Siri

Golosi milyon kat daha iyi. Royal canin ne ya. Royal canin demeyi kendime yakıştıramıyorum. Hatta bonacibo bile rcden milyar kat iyidir.

Yampirik

royal canin alacağınıza tabiki golosi alın bin kat daha iyidir diye düşünüyorum

Cotontzu_Siri

Royal canin fiyatına nd düşük tahıllı var, süper.

Zeynooo

Ben royal canın kullandım bayıla bayıla yiyordu ama yağlı geldi bana . Şimdi bozita kitten kullanıyorum . Bu bitince acana kuzulu ördekli alacam .

KedimVar

Golosi tabi ki. :)

GoldenOdin

Royal Canin çok pahalı ve aynı zaman da hayvan deneyi yapıyor. Kesinlikle Golosi alın

Merloli

golosi 'yi tercih ederim.

Findikzeynep

Lafı olmaz tabiki golosi.

Princess_Lady

Belki daha iyi olur diye düşünmüştüm canlarım için golosiye devam o zaman yardımlarınız için teşekkürler.

Princess_Lady

Bencede 15 kg paket alsam diye düşünüyorum Sitenin bahçesin de o kadar çok varki kedi ama Bir yaşlı teyze bahçede tüm su kaplarını atıyor Konuştum yok illa atacak sokakta bak diyor Almaya cesaret edemiyorum gene atar diye zebil olmasın mama

Princess_Lady

Acana rc dende bozitadanda Daha iyi beğenecektir kediciğiniz. :)

Princess_Lady

O zaman ben sokaktaki canlarım için golosiye devam ediyorum Yardımcı olan olmayan herkeze teşekkürler :)