Aşı Karnesini Kaybetme

Lavinia17

Herkese merhaba
Suzionline instagram hesabindan sahte aşi hakkinda hikayeler paylaşmış merak edip kendi kedimin aşi karnesine bakacaktim ki karneyi bulamadım.
Bi ara sürekli kliniğe gittim yolda mi düşürdüm bilmiyorum belki şu an evdedir panik haliyle bulamiyor olabilirim.
Sorum şöyle olacak tekrar karne alsam eski bilgileri karneye aktarilacak mi?
Kliniklerde kayit altinda tutulan bilgilerde sadece aşinin uygulandığı tarih mi var yoksa hangi aşi uygulandi vs o bilgiler var mi?

2 CEVAP

Aliye87

Merhabalar, aşıları yaptırdığınız kliniklere karnenizden ayrı olarak extra bir kayıt yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz. Kediniz çipli olunca size yeni bir evcil hayvan pasaportu verilecek, eski aşılarını o pasaporta o zaman işletmek zorundasınız.

Lavinia17

Az önce aşı olduğu dönem çektiğim bir fotoğrafa denk geldim tesdüfen ve aşısının sahte olduğunu fark ettim.
Şimdi bu olay gündemde kliniğe gitsem başka bilgiler ekleyebilirler mi veya ben onlara güvenebilecek miyim,hekim bilerek mi bilmeyerek mi böyle bir şey yaptı,benim kedime ne uygulandi of gerçekten moralim bozuldu