Kedim Çok Uyudu

Besteyzc

Kedim gündüz vakti hareketliydi oyunda oynadı öğlen 12 de uyudu uyandı sonra 2 de tekrar uyandı uyuyup uyandı ama akşam vakti çok uyudu şimdi saat 10 buçuk oldu ama yeni uyandı oda ben rahatsız ettiğim için oyun oynatmaya çalıştım ama oynamadı bu kadar çok uyuduğu için endişelendim açıkçası bir sorunu olabilir mi acaba hasta mı

6 CEVAP

0KelviN

Bazı kediler günde 18 saat uyuyabilir. Bu onlar için çok normaldir. Eğer hareketlerinde veya davranışlarında bir sorun yoksa sadece uyuması kötü bir şey olduğu anlamına gelmez. Ve evet yazınızı biraz daha anlaşılır yazarsanız belki daha fazla yardımcı olan olur çünkü anlaşılması zor bir yazınız var.

gece18

Hahaha, mamasını yiyip oyun oynuyorsa kac saat uyuduklarına pek takılmayın derim. Bizimkide paso uyur. Belki bagısıklıgı düsmüste olabilir gerekli besinleri alamadıgı icin. Kedilerin fıtratı zaten uyumak.

Patili_1

Çok karmaşık yazmışsın kaç saat uyuduğunu yazsaydın daha iyiydi çünkü 12 de uyudu uyandı demişsin kaçta uyudu kaçta kalkti nerden bilelim eğer mama yememe gibi sıkıntıları da varsa hasta olabilir,oyun oynatmaya çalışın ama oynamıyorsa da hasta olabilir birde uyumadigi saatleri 2 saat uyudu uyandı sonra 3 saat daha uydu gibisinden yazarsan da daha iyi olur cnm

Besteyzc

Yani şöyle söyliyim mesela 12 de uyudu diyelim 1 saat felan uyuyor sonra uyanıyor yani her uyuyusunda en fazla 2 saat felan uyudu uyandı yattı yani az ama sık gibi uyudu diyebilirim bilmem anlatabildim mi😅

D-O

Ev sicaksa iyice mayismis olabilir :)
Benim kedimde dikkatimi ceken sey su, mesela 1 gun cok sakin uyuklayarak geciriyorsa ertesi gun daha az uyuyo ve kudurukluk yapiyo :D
Kediler icin normal bence

Gimlihanim

Yemesinde içmesinde, genel durumunda bir sorun yoksa uykuya çok da takılmayın derim. Bizimki de çok uyuyor şu ara. Mama yiyip, bir iki oyun oynayıp tekrar uyuyor.