Parazit Damlası Ne Zaman Kurur

ebusvenus

Merhaba yine ben ve yine bir soru:) damlamız yapılalı yaklaşık 10 saat oldu ama hâlâ kurumadı, sizce normal mi? Veterinere ulaşamadım, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

4 CEVAP

_SeNa

Bize veteriner 6,8 saat dokunmayın demişti ama daha uzun zaman geçmesine rağmen kurumamıştı. Yarına kurur, siz ensesine dokunmayın sadece nolur nolmaz

ebusvenus

@_SeNa çoook teşekkür ederim bugün tüm sorularımı yanıtladınız:))))

_SeNa

Rica ederim:))

cerronitta

dış parazit damlası sürüldükten sonraki 3 gün boyunca yıkanıp ıslanmamalıdır el sürülmemelidir. yapıldığımdan 24 saat sonra kurur ancak deri tarafından tamamen emilmesi 2-3 günü bulur. bilginize