Kedim Beni Kıskandırmaya Çalışıyor??

Patili_1

Kedim annemle otururken yanımıza geliyor benim yanıma gelip miyavlayip annemin kucağına yatmaya gidiyor ve ben odamdayken bazen salona gittiğimde kedim yine annemin üzerinde oluyor kedim beni görünce de anneme sevgi pitircigi gibi hareketler yapıyor ama ben gelmediğim sürece yapmıyormuş neden yapıyor bunu anlamış değilim kıskandırmaya çalışıyor resmen fikri olan var mı ya?😂

1 CEVAP

Kıskandırmaya çalışmıyor, anneniz için benim annem bu kişi diye düşünüyor. Size de seviliyor hoşuna gidiyor, sevgi duygusu artınca da asıl annesinin orda olduğunu düşünüp ona gidiyor. Benim kedimin biri yeterli anne sütü almadığı için emme bağımlısı. Ne yaptıysak vazgeçiremedik huyundan. Annem onu sevdiği zaman hemen bana koşar beni emmeye çalışır. Benim annem burda der. Yazın birkaç ay evde olamadım, kedim annemi anne olarak kabul etmek zorunda kalmış. Bayağı psikolojik sıkıntı yaşamış öncesinde. Ben dönünce ne zaman sevsem koşup annemi emiyordu, o benim annem diyordu ama bir süre geçince beni hatırladı ya da barıştı bilmiyorum eskiye döndük yine. Sizi de seviyor ama belli ki annesi anneniz onun için.