Armokitty Kedi Kumu Kullanan Var Mı ?

Bayanminnak

Youtube da bir videoda gördüm. Topaklanması cok cok iyiydi. Biz de su an sanicat active kullanıyoruz memnunuz ama koku sorununun önüne geçemedik. O yüzden ilk onceligim koku. Var mi kullanan aranizfa ? Kokuyu hapsediyor mu ?

2 CEVAP

Umay11

Merhaba fiyat avantajından dolayı ben yaz başında aldım. Ama malesef koku konusunda pek iyi değil. Hatta Vancat bile daha iyi. Ama en iyisi şu anda da kullandığım everclean. kullandığım kumların içinde en pahalısı ama en etkilisi.

Princess_Lady

Kullanmadım ama Kum pudrası alabilirsiniz.
İyi koku hapseden kum olarak önerim Ever Clean