Kedim Beyaz Köpük Kusmaya Başladı

Deryengin

Kedim beyaz köpük ve sıvı kusmaya başladı. İnternetten biraz araştırma yaptım yarın da nöbetçiyim 1 gün beklese bir şey olur mu? Şimdilik ne yapmam gerekiyor bilen var ise lütfen yardımcı olsun. :(

2 CEVAP

cerronitta

kedilerde strese bağlı beyaz köpüklü tükürük oluşabilir. ortam, koku, insan değişikliğine bağlı olabileceğini düşünüyorum

beyzathemoc1

Beyaz köpük çoğunlukla mideyi rahatsız eden bir şey olduğunda olur ateş halsizlik ishal kabızlık iştahsızlık yoksa ve kusma tekrarlamazsa götürmenize gerek yok gözlemleyin ard arda 3ten fazla kusma tehlikelidir köpük de olsa gitmek gerekir ama bir kereden bir şey olmaz evde bitki varsa onunla alakalı olabilir benimkiler ne zaman çiçek yese kusar o yüzden ortalıkta bırakmamaya çalışıyoruz gözlemleyin tekrarlama yq da ek belirti olmazsa rahat olun