Kedi Karma Aşıları

Patili_1

Kedi Karma aşıları kaç yaşlarında ve kaç kere yapılıyor acaba öğrenebilir miyim?

5 CEVAP

Patili_1

Bize veterinerimiz bi karma aşısı bir de gençlik aşisi yaptırdı o günden beri iç-diş dışında yapılmıyor şuan kedim 1 yaşını doldurdu hatta 1.5 yaşında 1 yaşını doldurmadan hatta 6-7 veya 8 aylıkken yapılmıştı bu aşıları

hannnngggg

karma aşı 2 doz yapılıyor
karma 1
karma 2
olacak şekilde
2 aylıkken arada 10 gün olacak şekilde en azından bizim öyle olmustu yaptırıyosunuz bir sene sonra da tekrarlanıyor

beyzathemoc1

@patili_1 acilen veterinerinizi değiştirip kedinizi aşılatın yok öyle bir şey

2 3 aylıkken 2 doz yapılır her sene tek doz hatırlatma dozu uygulanır karma aşı zorunlu aşılar iç dış parazit (3 ayda bir) ve karmadır

Patili_1

Veterinerimiz çok iyiydi fakat diğer veterinerlere göre çok daha pahalliydi yani 2-3 kat daha fazla para alıyordu başka önerilen bir yere gidiyoruz ama o da uzaktan olduğu için kedimizi götürmüyoruz iç-dis paraziti evde yapıyoruz bilgilendirdiginiz için teşekkürler ben bi veterinerimizle konuşayım ona göre veteriner değişikliğine karar veririm🥰

Sevvalduman

Ben şuan kedime yaptırıyorum 3 doz şeklimde 2 aydan sonra 21 gün arayla oluyor daha sonra da yılda 1 kere