Golosi İçerik Yorumlama

Pikapru

Merhabalar içeriğinde sizi rahatsız eden, olmamasını düşündüğünüz kısımlar var mıdır? 20 kiloluk almayı düşünüyorum. Mar ka mama'da 530'a geliyor. Hem sokaktakilere hem kendi bebelerime kullanmayı düşünüyorum. Bakarsanız sevinirim teşekkürler herkese.

Ürün Özellikleri
Golosi Yavru Kedi Maması 20 KG

KOMPOZİSYON: Et ve hayvansal türevler (tavuk% 36), tahıllar (pirinç% 8), yağlar (Tavuk yağı% 10.1), menşe, sebze (hindiba inülin-FOS kaynak -% 0.1) yan ürünleri, Mayalar (Maya% 1), Mineral maddeler, Mannan-oligosakkaritler% 0.1, Kabuklu (kabuklu Cozza yeşil toz - Perna canaliculus -% 0.005).

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein% 34 Yağ içeriği% 18 Ham selüloz% 3.0,% 8.0, inorganik madde, Kalsiyum% 1.8,% 1.2 fosfor,% 0.36 Sodyum Klorür% 0.42, Magnezyum % 0.1,% 0.6 potasyum, 0.31% Omega 3, Omega 6% 3.1,% 1.72 Lizin, Metionin 0.50%.

BESLENME KATKILARI: A 17000 IU, D3 vitamini 1500 IU Vitamin E (3a700) 200 mg, 6 mg B1 vitamini, B2 vitamini 4.2 mg, Kalsiyum, D-pantotenat 12.0 mg, B6 Vitamini (3a831) 3,0 mg, Vitamin Vitamin B12 0.05 mg, 1.0 mg vitamin K, folik asit (3a316) 2,0mg, Biotin 0,15 mg, Niasin (3a314) 50 mg, Kolin Klorür (3a890) 2450 mg Taurin 173 mg, Bakır sülfat, pentahidrat 31.4 mg, 91.2 mg organik formda demir sülfat monohidrat, manganez sülfat, monohidrat 46.2 mg, 93.0 mg çinko oksit,
Zeytin özü 100 mg, Üzüm çekirdeği ekstresi 100 mg. Antioksidanlar.
Koruyucu maddeler ve renklendirici

7 CEVAP

metmet

Taurin çok mu az sanki, içinde o kadar fazla et yok aslında çünkü etten gelen taurin de olsa diyeceğim ama yok. Onun harici bu fiyata gerçekten iyiymiş. Taurin konusunu veteriner hekiminize danışıp az olduğunu söylerse beraberinde Gimcat Taurin Paste başlayabilirsiniz. Ama halihazırda kullandığınız multivitamin takviyesinde de taurin takviyesi bulunuyorsa sıkıntı olmaz sanırim. Evde tavuk, tavuk ciğeri haşlayarak uygun fiyata yaş mamalar yaparak kuru mamayı destekleyebilirsiniz. İnşallah iyi gelir yavru kedinize🐾

Lils

Hayvansal ürün miktarı çok düşük. Bonacibo'da bile %60 civarı hayvansal ürün var. Hayvansal türevlerin ne olduğu belli değil ama o fiyata içinde taze et olan bir mystic var zaten

Warriorsans

Bence kötü değil kullanılabilir ama bu mama yerine mystic tercih ederdim. Evdeki kedimde kısa süreli kullandık birkaç aydır da sokaktaki kedilerde kullanıyoruz gayet memnunuz.

sezind

2017 yılında kısır erkek kedim için fiyatını uygun görünce Golosi mamaya geçmiştim. Ve 1 hafta sonrasında kedim kan işedi. Mamayla bir ilgisi var mıydı hiçbir fikrim yok ancak Golosiden sonra böyle bir şey yaşadığım için o mamayı vermeyi bırakmıştım.

teddybal

Et ve hayvansal türevler %36 değil bence, total oranı verilmemiş. Et ve hayvansal ürünlerin %36'sının tavuk eti olduğu anlamını çıkardım ben, parantez içinde öyle belirtmişlerdi golosinin sitesinde diye hatırlıyorum, araştırırken de öyle yorumlar görmüştüm ama bilmiyorum yine de başka türlü yorumlanabilir mi?

Pikapru

Evet evet başka iki sitede daha baktım %36 tavuk eti yazmışlar

Pikapru

Herkese çok teşekkürler mystic'te yavrularda ishal sorununa çok değinildiği için cesaret edememiştim. Şu anda biraz daha uygun fiyatlı mama arayışının olduğu bir dönemdeyim maalesef golosi'nin kısırını aldım geçen hafta kullanmaya başladım umarım bizimkilerde de sorun olmaz geçmiş olsun size de :( brit premium veya obivan selection hakkında görüşleriniz neler peki sitede eski yorumlara baktım obivan için yerli üretim olması hakkında insanlar kuşkuya düşüyor hâliyle o yüzden ben de arada kaldım şu anda da kedi evi hediyesi var cazip gelmedi değil 6 kiloluk alabilirim gibi. Bundan önce bozita kullanıyordum tahılsız mamadan tahıllıya geçişte sorun yaşar mıyız ya da yaşarsak neler yapmalıyım