Dişi Kedi Kızgınlık Süresi

Z1n3d

Kedimin kızgınlığının 6 gün oldu ne zaman geçer bağırması kısırlaştırmak istiyorum ama hiç geçmicek gibi duruyor.

2 CEVAP

izmirle

Kızgınlık dönemi en az 10 gün boyunca sürer şayet çiftleşme gerçekleşmezse iki üç haftada bir tekrar eder. Şayet çiftleştirmek istiyorsanız. Sürekli ertelerseniz farklı sağlık sorunlarına ortaya çıkar.Pyometri gibi.

beyzathemoc1

Kızgınlık dönemi uzadığında kan değerleri normalsw kısırlaştırma yapılabiliyor güzel bir veterinere gidin bazı kedilerde aralıksız Kızgınlık gözlenebiliyor