Kedimden Kan Geldi

Kedim kızgınlıkta dişi kedi. Çok hafif hafif kan lekeleri gördüm birkaç yerde normal mi

19 CEVAP

Palyaco

Dışı kedilerde adet dönemi oluyor

Konuştum test sonucuna göre anlaşılır dedi yarın gidicem

Olabilir dedi ihtimalleri söyledi

Test sonucuna göre anlaşılır dedi

Evet ama daha önce hiç olmadı kedimde ve kan gelmesi normal bi durum değilmiş veterineri aradım rahim iltihapı olabilir dediler

Lils

Benim dişi kedim de hiç öyle bir durum olmadı. Normal değil diye biliyorum

Evet benim kedimde de daha önce olmadı

Mia2021

Canım bence vakit kaybetmeden veteriner hekiminine danış belki farklı bir sorun olabilir kızgınlıkta olan kediden kan gelmesi ne kadar doğru bilmiyorum.

İlk defa gördüm ve baya endişeliyim

Konuştum test sonucuna göre anlaşılır dedi yarın gidicem

Arzbala

Kızgınlık döneminde geliyor benim kedim o döneme girdiğinde bende gördüm normal gelmesi. Rahim iltihabı denmesi için gerekli tetkiklerin yapılması gerekir! Yapıldı mı? Yapılmadı ise neye göre rahim iltihabı diyor.

Arzbala

Endişelenmeyim ben kısırlaştırdım rahminde hiç bir sorun yoktu özellikle sordum ve kan gelmesi kızgınlık döneminde normal dendi. İlk gördüğümde bende teleşlanmıştım. Ama sürekli sürekli kızgınlığa girip çıkması zarar verir dendi ben 3. Kızgınlığndan sonra kısırlaştırdım.

Çok sık kızgınlığa giriyo benim de kedim

Warriorsans

Normal olup olmadığını bilmiyorum hiç rastlamadım. Kızgınlık sonrası (kısırlaştırılmaya uygunsa) kedinizi kısırlaştırarak onun için en iyisini yapmış olursunuz

Arzbala

Çok sık giriyorsa ve ameliyata uygunsa kısırlaştırın o da rahatlasın sizde ama çifleştireceksenizde çiftleştirin. Çünkü sağlık durumlarını etkiliyor.