Fotoğraftaki Ürünleri İzmir'deki Arkadaşlara Elden Ücretsiz Vermek İstiyorum

Dobbyko

Merhabalar, fotoğrafta görünen ürünleri İzmirde olan bir arkadaşıma elden ücretsiz vermek istiyorum.
Gimcat kedi süt tozunu kedim yavruyken almıştım 2 kez kullandık hekim kuru mamaya geçelim dedi bıraktık. Skt:05.22
Tarağı eşim almış ama Dobby bu taraklarla taranmaktan nefret ettiği için hiç kullanamadık.
Mama kabini sokaktaki kedilere mama vermek için almıştım 2 tanelerdi tekini kullandım onu da çöpe attıkları için 2. Yi kullanmadim. Plastik ama ihtiyacı olan varsa verebilirim.
Ödül mamalarini 25 li almıştım Dobbynin somon alerjisi olduğu için ton balığı &somon olanları ayırdım 6 adet.
Oyuncaklar da hiç ilgisini çekmedi ne yazık ki. 🤷🏻‍♀️

5 CEVAP

Dobbyko

Çok bir şey yok ama özellikle öğrenci arkadaşların da ihtiyacı olabiliyor diye paylaşmak istedim.

Dobbyko

Merhabalar, bir arkadaşımla anlaştık ürünleri kendisine göndereceğim. Postu nasıl sileceğimi bilemediğim için yorum olarak yazmak istedim.

Aliye87

@Dobbyko Bu konuda yer alan ilk mesajınızdaki "Şikayet et" butonundan moderatöre durumu izah edip sildirebilirsiniz. Ben de birkaç gün önce resim ekleyememe sebebiyle yanlışlıkla iki tane açılan konumun birini bu şekilde sildirmiştim.

Dobbyko

@Aliye87 teşekkür ederim ❤️

Aliye87

Güncel...