Kısır Olmayan Kedime Kısırlaştırılmış Mama Kullanmamın Bir Sakıncası Var Mı Acaba?

Merhabalar. Kedimle uzun ve yorucu bir alerji tedavisi süreci atlattık. Şu an büyük oranda alerjisi geçti. Alerji sürecinde bir suru mama denedik ve en sonunda uygun olmasa da proplan somonlu kısırlaştırılmış mama çok iyi geldi. Kedim kısır değil, buna rağmen kısırlaştırılmış kedi mamasi kullanmamın bir sakıncası var mı acaba? Alerjisi tekrar eder diye korkudan baska mamaya geçmek istemiyorum

2 CEVAP

yumak_bey

öncelikle alerjisi nedir bilmiyorum fakat mide hassasiyeti yani sindirim hassasiyeti varsa advance somonlu sensivr kullanın kısır mama bir zarar vermez fakat pro plan kullanmayın lütfen pahalı ve iyi diye bildiğiniz o mamalar yurt dışının en kötü maması ve sırf ekonomiden burada bu kadar pahalı. nereden biliyorum derseniz de dayım veteriner en iyi mamalar
N&D, Advance, Hill's diyorlar. bir de royal canin pro plan ile aynı sınıfta yani ikiside berbat. onu bunu geçtim "e veterinerler tavsiye ediyor?" diyeceksiniz bir bakın lütfen bu tavsiye edenlerin kliniğinde pro plan ve royal canin satılıyo mu? satılıyorsa kendisinden almanız içindir. satılmıyorsa da işbirliği gibi vs. reklam içindir

Veteriner hekim protein fazlalığı demişti. Vücudunda yaralar çıkmıştı. O kadar çok uğraştık ki geçsin diye simdi de haliyle çok korkuyoruz. Dediğiniz mamalara bakacağım, çok teşekkür ederim