Mystic Kedi Maması

BurcuKaya0

Yavru kedimizin mamasını değiştireceğiz ve hem uygun fiyatlı hem güzel içerikli bir mama arıyorum. Mystic kullanan varsa fikirlerinizi alabilir miyim?

8 CEVAP

Lils

8 ay yavru mamasını kullandım memnun kaldım. İleride yeniden satın almayı düşünüyorum fiyatına göre iyi.

duman_cat_world

Mystic kitten sokaktaki kedilerim için bir süreliğine kullandım, yağ oranı harika. Kış aylarında sokaktaki kedilerimi sıcak tuttuğunu düşünüyorum, içeriğini temiz, çeşitli sebzeler içeriyor. Çok da sevdiler mystic’i. Ancak artık fiyatından dolayı tercih edemiyorum, daha uygun fiyatlı mamalara yöneldim.

Kendi kedim için hiç bütçem yoksa alırdım. Yani son tercihim olurdu.

edadnmzr

Et oranı güzel ama hiç vitamin yok içinde, vitamin takviyesi yapmanız gerek alırsanız. Prochoice mamaya bakın isterseniz fiyatı uygun içeriği daha zengin

Warriorsans

Mystic markasının yetişkin kediler için olanını sokak hayvanlarına alıyorum memnunuz. Kısır kedimde de 1,5 kg kullanmıştık. Bir sorun yaşamadık. Yavru versiyonu da içerik olarak iyi ama denemedim ama kötü olduğunu sanmıyorum bence bir şans verebilirsiniz.

duman_cat_world

Sanabelle kitten tavsiye ederim içeriği çok daha güzel, güvenilir ve uygun fiyatlı.

TATA4242

Ortalama düzeyde, ülkemizde çok iyi denilen mamalardan pek farkı olmayan bir mama.ABD menşei yapıştır sat kimse ses cikarmaz.Herkes koşa koşa alır.Suan itibariyle fiyat performans olarak en alınabilir mama onunda altını çizmek lazım.Bonacibo,Felicia x yerli ürünler sağolsun ithal ürünlerin fiyatlarına kafa tutuyor.Mystic ise ilk çıktığında 180 lira gibi bir fiyatı vardı.Bonacibo Felicia x yerli ürünlerde aynı fiyata veya az biraz daha yüksek fiyatlara satılıyordu şuan 2 katından fazla fiyatlarina (450-500) satiliyorlar.İthal premium ürünlerinde 10 kgsi 300-400 liradan satılırken an itibariyle yaklaşık 600 lira assagisinda satılmıyor.Tabii daha popüler olanlar 800-1000 lira :)

TATA4242

Daha geçen baktım :) Şimdi buda zam yapmış,heralde buraları takip ediyorlar.Ah Mystic ayıp ettin sen fakirin ümidi kedilerin kurtarıcı idin olmadı...
Valla şaşırdım ya bu gidişle ilerde sadece tahıllı mamada cikarirlar,gerçi onuda ucuz yapmazlar.

TATA4242

https://eksisozluk.com/mystic-kedi-mamasi--6951179

Bide bu yazıya bakabilirsiniz.