Köpeklerimize Balık Kafası

drybean

dostlar köpeklerimize balık kafası ve kılçığı versek sorun olur mu, nasıl verilmeli ? çiğ, pişmiş ?

7 CEVAP

pişmişte çiğde kılçık verme hiç gerek yok riskli balık kafası verebilirsiniz çiğ verecekseniz temiz ve taze olmalı köpeğiniz çiğ alışıksa yer zaten pişmişe göre daha iyidir

bayat balık vermeyin hiç bir türlü

drybean

bayat balik verir miyim onlara yahu, canim onlar benim. tesekkur ederim :)

drybean

bir de kediler için

drybean

bilen yok mu yahu ?

gece18

Çiğ verilmemeli parazite neden oluyor. Kılçıklar özellikle verilmemeli. Temizlenmeli. Kafasıda verilmemeli. Evet yiyorlar ama çaresizlikten.
Çiğ bi şekilde kılçık, kafa zararlı.

drybean

bayat balik verir miyim onlara yahu, canim onlar benim. tesekkur ederim :)