Kısırlaştırma Sonrası -2

Yampirik

Veteriner loş ve sessiz ortamda kalmasını söyledi bu gün. Şuan kutusunda ama hareket etmeye çalışıyor çırpınıyor. Bu yüzden kutudan çıkarmadım. Sizce napmalıyım? Kutudan çıkarayım mı

5 CEVAP

dlncelebi

Ben kısırlaştırdiktan sonra eve getirdim yere battaniye serdim yan yatırdım kedimide kusarsa bogulmasin diye. Narkoz verdikleri icin üşüyordu ustunude örttüm ayilmasini bekledim. 2 saate yakin uyudu ayilirken cis yapti altina sonra kusarak atti narkozuda. Ilk gun yurumede zorlandi sersemdi biraz ama ertesi gun hic biseyi kalmadi kendine geldi

dlncelebi

Bence çıkarın kutudan bi odaya koyun perdeleri de kapatin o yavas yavas kendine gelicektir

Yampirik

Dediğiniz gibi yaptım yere tamamen battaniye serdim üstüne çis emici bez koydum ve pendeler kapalı daha loş olsun diye pencereleri gazeteyle kapladım çok teşekkür ederim bir kere kustu şuan uyuyor

Kopek_sever

Çok normal bunlar:) erkekse hemen geçer

Yampirik

ben biraz evhamlıyım ondan sanıırm ve yok dişi :)