Kedi Mama Değişikliği Ve Kısırlaştırma

Buketdur

Merhabalar 8 aylık melez bir erkek kedim var bebekliğinden 3 aylık olana kadar proplan mama kullandık ve hep ishaldi bir sürü tedavi vs gördü daha sonra klinik maması kullandık şimdide advance kitten kullanıyoruz severek yiyordu bir kaç gündür normal yediğinden daha az yediğini gözlemledim mamasını sürekli buzdolabının önüne gidip dikiliyor yaş mama vereyim diye değiştirmeliymiyim önereceğimiz mama varmı birde kızgınlıkta şuan vet kısırlaştırma için 8 ayını tam bitirsin öyle yapalım dedi şuan 8 ay 15 günlük siz erkek kedinizi ne zaman kısırlaştırdınız benimle paylaşırsanız sevinirim

1 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Ben de bugün itibariyle tam 1 ay önce kısırlaştırdım. 7,5 aylıkken... Şu an 8. ayının içinde.

Mama konusunda bütçeniz nasıl bilmiyorum. Ancak bir müddet deneme-yanılma yoluyla kedinize uyan mamayı bulabilirsiniz. Değişik markaların testerlarını alabilirsiniz mesela. 8 aylık bir kedi için, şimdiye kadarki ömrü itibariyle henüz arayış içinde olmanız normal. Mama konusu bir süreç gibi adeta. İlerleyen yaşlarda oturacaktır bu konu. Öneri babında ise imkanınız el veriyorsa Acana'yı tavsiye edebilirim.