Brit Premium Kullananlar

Hilalkoca

Merhaba, kedime Brit Premium mama almak istiyorum ama sadece bir ay kullanacağımız için 1-1,5 kilo almak istiyorum. Baktığım sayfalarda 6 kilo var acaba nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz?

9 CEVAP

Lils

Sadece 8 kilo ve 400 gram paketleri var brit premium'un. 400 gramlık olanı 5M Migrosta görmüştüm sadece

TATA4242

Başka marka önerimizi sorarsanız Bonacibo,Felicia,Prochoice almayın bu fiyat anlayışı ile bırakın müşteri kaybetsinler.Fazla farkı olmayan Mystic alabilirsiniz.Hem tester seçenekleri mevcut hemde fiyatı makul seviyede.Ulkemizdeki fiyat politikası belli bu nedenle aklıma başka marka gelmiyor.

e234567

diğer mamalar açık olarak satılıyor onunki de var mıdır

Hilalkoca

@lils çok teşekkür ediyorum oraya bakayım bir de 🙏🏻

Hilalkoca

@e234567 maalesef bulamadım onu :(

Aliye87

Merhaba,

Kastınız sipariş ve kargo beklemeden hemen bir yerden almaksa "yemek sepeti mahalle" uygulamasından bile aratabilirsiniz. Etrafınızdaki petshoplarda varsa çıkar.

Migros'un sanal market uygulamasına da bir bakabilirsiniz. 5M mağazalarında bile bulunmayan birçok şeye Migros sanal market'ten ulaşabilirsiniz. Kapınıza kadar da getiriliyor zaten.

Netten alacaksanız, bahsettiğiniz gramajlarda Ptt Avm'de var ya da başka sitelerde de arayabilirse. Akakçe sitesi bir ürünün satıldığı tüm yerleri fiyata göre sıralıyor.

Aliye87

sitelerde de arayabilirsiniz

Hilalkoca

@Aliye87 maalesef hiçbir yer de bulamadım sadece 400 gr ve 8 kg olarak varmış mecbur 400 gr olana bakacağım bir süre onu kullanacağız.

TATA4242

Açıkçası şuan için memnun değilim, tüyleri fazla dökülüyor henüz yorum yapmak için erken o yüzden tavsiyem küçük paket veya açık mama olarak denemenizde fayda var diyorum.Anlık olarak Felicia,Royal canin, Bonacibo,Nd gibi mamaların etkisine göre kötü bir izlenim veriyor bu sebeple ilerleyen aşamalarda etkisi ne olur bilemem.Kısaca denemeniz lazım ama büyük paket almayın.Son olarak Brit Care ördekli( Brit Care Cat Grain-Free STERILIZED AND WEIGHT CONTROL)çok iyi gelmişti.Aslinda şuan fiyat farkları çok değil.Tavsiyem eğer bütçeniz uygunsa önerdigimi alabilirsiniz yok eğer uygun değilse başka bir markaya yönelmenizi tavsiye ederim.