Kedimi Kısırlaştırdım Ama Kızgınlığı Geçmedi?

Kedim çok ağır bir kızgınlık dönemine girmişti 2 gün önce kızgınlıktayken kısırlaştırma yapıldı 2 gün oldu ve şuan hala uyuduğu saatler dışında full apartman kapısında bağırıyor böğürüyor Tek farkı önceden 3 gün uyumamıştı şimdi arada uyuyor ve koku bırakmayı bıraktı bu kadar ... Bazen hiç susmayacak dışarı atmak zorunda kalacağım gibi geliyor çok üzülüyorum hatta ağlıyorum devamlı . Asla susmaması çok sinir bozucu çok üzgünüm onu çok seviyorum benim herşeyim onu bırakmak istemiyorum başına gelen var mı bir hayvan kapıda bu kadar böğürür mü uyku dışında tek yaptığı bu .

19 CEVAP

Warriorsans

Kedinizi kapıya atma düşüncesinin aklınızda oluşması bile iğrenç. Kedinizin davranışına sabretmeniz gerekiyor öyle hemen geçecek bir durum değil ve bunun en baştan olmasını istemiyorsanız kızgınlığa hiç girmeden kısırlaştırma yapmak daha doğru olurdu.

sifacimelek

" Bazen hiç susmayacak dışarı atmak zorunda kalacağım gibi geliyor" cümlesinden sonra gerçekten heves için sahiplendiğinizi ve kendi çıkarlarınızı düşündüğünüzü düşündüm. umarım yanılıyorumdur.
o meleği ne kadar cok seviyorsanız o kadar cok katlanırsınız. unutmayın ki ailemiz bizim her şeyimize katlandıysa sizde onun ailesisiniz ve her şeyine katlanamıyorsanız ailesi olamamışsınız demektir......

Palyaco

En fazla 1 ay sürer kızgınlık en az iki haftada bu biter yeni kisirlastirmissiniz bizde iki hafta surmustu

Partilerindostu

Hormonları normal seviyeye gelmemişti o yüzden hala devem ediyordur vücut kendine geldiğinde normale döner