Kedim Kusacak Gibi Ses Çıkarıyor

4 aylık bir kedim var diş enfeksiyonu vardı 3 gün boyunca iğne tedavisi gördü düzeldi. 1 hafta boyunca iyiydi ama şimdi kusacak gibi ses çıkarıyor, tüy yumağı mı kusmaya çalışıyor bilmiyorum sizce veterinere götürmeli miyim pek durumum yok öğrenciyim

7 CEVAP

Tüy yumağıdır malt kullanıyor musunuz

Palyaco

Zeytinyağı verin hergun 1 hafta boyunca 1 tatlı kaşığı

Hilalkoca

Büyük ihtimalle tüy yumağıdır bol bol su içmesini sağlayın, malt varsa malt yedirin. Bir de kedi çimi alın bir haftaya çimlenir zaten onu yesin arada midesi rahatlar.

malt kullanmıyorum önereceğiniz bir marka var mı çim ve malt için rica etsem :)

Hilalkoca

Kedi çimini petshoplarda bulabilirsin. Ben malt olarak gimcat kullanmıştım faydasını gördük.

malt kullanmıyorum önereceğiniz bir marka var mı çim ve malt için rica etsem :)

Ben şuan vets plus kullanıyorum gayet iyi şu sıralar indirimde üstelik. Daha öncede dr.natures ve gimcatin kullandım hepsi iyi geldi. Dr.natures biraz daha hesaplı