Nereden Alabilirim ?

Ben mama alırken genellikle markaların kendi sitesinden almayı tercih ediyorum hem içim rahat ediyor hemde sağlam ve tarihi geçmemiş geliyor, sokak kedilerine 15kg mystic gurme mama alıcam nereden almamı önerirsiniz ? Kendilerine yazdım market701 adında bir sitenin ismini verdiler sizce ne kadar güvenilir ?

4 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
"Kendilerine yazdım" dediğiniz kimler? Mystic firmasını mı kastettiniz? Eğer Mystic tarafından buraya yönlendirilmişseniz güvenilirdir tabii ki.

Warriorsans

Kendilerine yazdıysanız güvenilirdir. Biz mystic markasını h e p si b u r a d a dan almıştık bir kez ve sahte çıkmıştı.

Hilalkoca

Merhaba, yazdığınız yer ne kadar güvenilir bilmiyorum ama tr en dyol da maskotpet adlı satıcıdan alabilirsiniz.

@aliye87 instagramdan yazdım bu siteyi verdiler.