Kedim Mantar Mı??

Sinentnr

Mantar mıdır nedir uzun zamandır böyle

5 CEVAP

e234567

elbette başka şeyler de olabilir ama benim kedim de mantar olduğunda aynı şekilde olmuştu. size tavsiyem veterinere gittiğinizde mantar ise ekim yaptırmamanız. para tuzağı

Dobbyko

Kediniz kulaklarını çok mu fazla kasıyor acaba? Mantar gibi durmuyor. Mantar olsa kızarıklık olur, pullanma olur.

Sinentnr

Ekim derken?? Benim kedim de mantar oldu ama bu şekilde değildi pul pul döküldü bilemedim mantar olduğu zaman 2 doz aşı olmuştu

roserna

o boşluklarda kahverengi siyah nokta gibi tanecikler var mı ona bakın. bir de koltuk altı, meme ucu, çene altı kısımlarına bakın iyice.

YaDu

Benimde kedimde mantar var genelde meme uçlarına ve göğüs kısmına bulaşıyor. Benek benek yaralar oluşturuyor, kızarıklık yapıyor ve deride pul pul dökülme oluyor kepek gibi