Kedim Tek Ön Patisini Kaldırıyor

onrelvan

Birkaç gün sınav dolayısıyla evden ayrılmak durumunda kaldım ve kedim evde yalnız kaldı. Ben eve geldikten sonra ise bayağı sevindi ve hareketlendi sonra da topallarken gördüm ve korktum sakatlandı mı diye. Kucağıma alıp ön patisini ileri geri hareket ettirdim ki kırık veya çıkık varsa bir tepki verir ben de anlarım diye ama hiçbir tepki vermedi. Onun dışında topallaması da geçti sayılır ama hâla sol ön patisini havada tutuyor otururken gerçekten çıldırmak üzereyim. Scottishlerin eklem sorunu olduğunu da sahiplendikten sonra öğrendim ve kedime aşık olduğum için de asla geri vermedim. Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun 🥺

5 CEVAP

Ozzey

merhaba
evdeki kedide sukur hic boyle sorun yasamadim. ama sokaktakilerde cok oluyor. umarim incitmistir, bir sure sonra gecer. gecmis olsun.

Partilerindostu

Belki incitmiş olabilir belkide birşey batmışta olabilir

onrelvan

Çok teşekkür ederim, başka bilgisi veya tecrübesi olan var mı acaba..

edadnmzr

Benim dışarıda baktığım bir kedinin arka ayağı böyleydi iyice baktım bir şey mi battı diye tırnaklarının aralarına kadar. Bir şey batmamıştı oynattım kırık yoktu. Ne olduğunu bilemediğim için bir şey yapamadım eğer devam etseydi veterinere götürecektim diğer gün düzeldi. Sizin kediniz de yüksekten atladıysa acıyor olabilir. Batan bir şey olabilir. Scottish cinsi olduğu için eklemle ilgili bir problemi olabilir ama böyle patilerini kaldırıyorlar mı çok bilgim yok bu konuda. Devam ederse veterinere götürün kesinlikle

onrelvan

Teşekkür ederim cevaplayan arkadaşlara, 2-3 güne kadar toparlamazsa veterinere götüreceğim