Üriner Hangi Mama (Sanabelle, Felicia, Britcare)???

soyki

Merhaba oğluşum 3 yaşında bir kısır kedi. Sonda takıldı veteriner bize proplan urinary mama verdi ama bulması güç internette. Hem de pahalı zaten ben de 3 mamadan birini alayım diyorum bütçem 200 tl kadar. Sizce hangisi daha iyidir.

Kilomuz 5 küsür civarı. Sonda çıktı normal hayata döndü ama hala damla damla yapıyor çişini. İştah falan problemsiz

10 CEVAP

SAKIN FELİCİA KULLANMAYIN. Felicia kullanqn BİR kısır kedi hastalanmış

NorthNight

3 marka içerisinde kesinlikle tercihim sanabelle olurdu.

soyki

Daha önce kullandınız mı peki

soyki

Daha önce kullandınız mı peki

soyki

Daha önce kullandınız mı peki

SAKIN FELİCİA KULLANMAYIN. Felicia kullanqn BİR kısır kedi hastalanmış

NorthNight

Hayır kullanmadım, hassas sindirimli bir kedimiz var bir çok mamanın içeriklerini ve yorumlarını incelemek durumunda kaldığım bi dönem oldu.
İçerik ve kullanıcı yorumlarına istinaden belirttim.

Trifane

Biz benim oglanda 2 defa sonda sorunu yaşamıştık. Uriner mama olarak Farmina kullandik. Aynı zamanda tüylerini de kusmasına yardimci olmuştu. Su an fiyatlar ne durumf bilemiyorum fakat biz memnunduk.

Vlad

Britcare kaliteli mamadir.

Gmz91910

Ben kısa bir dönem kullanmıştım bir sağlık problemimiz yoktu (Sanabelle urinary i denemek adına.)bir ara kristalleşme sorununu kafama acayip takmıştım önlem diye kullandım ama sonradan öğrendim mineral eksikliği sağlıklı kedilerde başka sorunlara yok açıyormuş.ben sanabelle markasını tüm mamalara tercih ederim.bence siz de deneyebilirsiniz😊geçmiş olsun