Petpuanlar Ne İşe Yarıyor Bana Ne Kazandırır ?

Mayavebambam

Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar
Şu petpuanlar ne işe yarıyor bilen var mı veya dan çok fazla yapıp ne için kullanıyoruz ?

2 CEVAP

Ozzey

merhaba
isimin altinda yazan puani diyorsaniz benim bildigim oyle ozel bir ise yaramiyor. hani alisverite indirim falan saglamiyor. sadece forum alanindan ne kadar soruya yanit verirseniz yazilari begenirse oyle artiyor. ya da hyvan sahiplendiriseniz vs. ha bir artisi soru sordugunuzda yazan kisilerin sitede ne kadar aktif oldugunu eh buna bagli olarak biraz bilgi birikimini olcebilirsiniz. bir de siteden genelde aktif olan kullanicilara hediye gonderebiliyorlar. ben hic almadim ama alan cok insan oluyor. genelde yaziyorlar tesekkurlerini

Fazla pati puanınız olursa ve sürekli aktif olursanız hediye gönderiyorlar✨💫