Sahiplendirme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler (Soru Değil)

beyzathemoc1

Merhaba sahiplendirme yaparken dikkst edilmesi ve sorulması gerekenleri buraya yazmak istedim çok fazla sahiplendirme var ve çok fazla kötü insan var lazım olduğunda buradan kopyala yapıştır yapabilirsiniz önce soruları yazacağım sonra nedenlerini

1-Yaşınız
2-Calışıyorsanız mesleğiniz ne
3-Ailenizin sahiplenmeden haberi ve onayı var mı
4-Ailede alerjisi olan var mı
5-Evli değilseniz ileride evlenirken evcil hayvanınızı da götürecek misiniz
6-Çocuğunuz olduğunda hamilelik sürecinde vs sorun olacak mı
7-Daha önce evcil hayvan baktınız mı baktıysanız ne oldu
8-Şu an bir evcil hayvanınız var mı varsa daha önce hiç başka bi hayvanla yan yana geldi mi
9-Kısırlaştırma yapacak mısınız
10-Veteriner mama vs masrafları hakkında bilginiz var mı bunlara hazır mısınız
11-Camlarınıza balkonunuza file yaptıracak mısınız
12-Eşyalara zarar vermesi sizin için sorun olur mu her hayvan yaramazlık yapabilir
13-Tüy dökme sizin için sorun olur mu
14-Ortalama ömürlerinin farkında mısınız ölene kadar iyi gününde kötü gününde ona sahip çıkacak mısınız
15-Evde bebek var mı varsa hiç hayvanlarla yaklaştı mı yaklaşımı nasıl
16-Tatil veya zorunlu seyehatte bırakabileceğiniz biri va mı
17-Bana onun hakkındaki önemli şeyleri anlatıp düzenli fotoğraf atacak mısınız
Erkekse askere gittiğinde bakabilecek biri var mı onu sorun
Bunların hepsi çok önemli ben açıkçası evde pek durmayan bi insana sahiplendirme yapmam daha önce kedi köpek bakmaması sorun değil ama bakmadıysa her şeyi detaylıca anlatın bakım rutini mama kum veya diğer her şeyi anlatın 18 yaşından küçük biriyse ailesiyle görüşün her şeyi üniversite için gittiğinde bakabilecek biri var mı öğrenin uzun uzun konuşun iyi tanıyın zaten malzemeleri alması birkaç gün sürer kadar iyice karar verin anında yazdı vereyim yapmayın ben sözleşmenin pek yasal geçerliliği olduğunu düşünmüyorum tabiki niyetinin ciddi olup olmadığını anlamak için iyi bir yöntem ancak ne kadar işlevli bilemem

1 CEVAP

beyzathemoc1

Sizin de eklemek istediğiniz bir şey varsa ekleyin benim aklıma gelenler bunlar belki kullanan faydalanan olur