Nd Yaş Mama Bozuk Mu?

ebusvenus

Merhaba daha önce hiç nd yaş mama vermemiştim kedime bu siyahlıklar nedir bilemedim, ciğer olabilir mi korktum vermeye açıkçası yediren var mı daha önce hiç

10 CEVAP

simbakedi

ben nd kullaniyorum, bu siyahliklar var tam ne bilmiyorum ama bozuldugunun gostergesi degil. benim kedim severek yiyor, yzun zamandir kullaniyoruz. tarihinin gecmedigine eminseniz bir sorun olmaz. balik, tavuk, nar vs olunca biraz igrenc gorunuyor sjalsjemd

Aliye87

Merhabalar,
Mamanızın çeşidi nedir? Tavuklu ve narlılarda siyahlaşmış narlar bulunuyor. Yaş mama içinde bulunduğundan dolayı rengi değişiyor narın. Son kullanma tarihi geçmediyse bozulmamıştır mamanız, içine konulan ek besinden dolayıdır (nar ise bilhassa, yoksa başka çeşitlerinde böyle bir şey görmedim.)

Warriorsans

Mamanın içeriğini okuyun, içeriğini bilmeden bir şey diyemem ama son kullanma tarihi geçmediyse bozulma ihtimali düşük.

ebusvenus

Tavuklu ve narlı kitten mama eveett sanıyorum nar onlar:) içindeki sert şey ne diyorum ben de narın çekirdeğiymiş :))) tarihi de çok var, teşekkür ederiiiimmm

Aliye87

Aynen @ebusvenus bu çeşidi öyle :)
Yaş Kitten'ında da yaş yetişkininde de bu narlar var. Afiyet olsun.🐾

Gimlihanim

Normal göründü bana. Tavuklu narlı olan çeşidi olabilir diyecektim. Ancak @Aliye87 söylemiş zaten. Bence de öyle. Tarihi de geçmediyse sorun yok gibi duruyor.

Ben yaş mama olarak nd kullanıyorum genelde. Konservenin içinde oluyor bu siyahlıklardan içeriğindeki bişeydi ama ne olduğunu şuan hatırlayamadım.

Hilalkoca

Ben ilk gördüğümde "ayy bu bozulmuş" diye çığlık atmıştım. Kalite biraz aşıyor da beni şcğdğdçcş

Midnightoil

ND yaş mama bende çok kullanıyorum, normal o siyahlıklar, ben genelde deniz ürünlü alıyorum, malum a.azon da fiyatları çok iyi.

hannnngggg

ben nd kullanıyorum lamb and blueberry olan çeşidinde de var yaban mersini olduğunu düşünüyorum nd prime olanını da kullanmıştım onda da nar olduğunu düşünmüştüm