Uzun Tüylü Kedilere Kuru Mama Önerisi

Mayavebambam

Merhabalar
Zaten önceden sorduğum sorulardan yeni bir kedi sahiplendiğimi biliyorsunuz dur onunla çok fazla macera yaşadık ve ona şu an royal canın kitten kullanıyoruz ve tüy dökmesini azaltan mama önerilerinde bulunabilirmisiniz

2 CEVAP

Ozzey

merhaba
henuz 3 4 aylik olduklari icin kitten kullanmaniz gerekiyor.
yaklasik 1 yasindan sonra kisirlastirdiktan sonra degistiriniz. tuy dokumu icin tarayin. roll on la dokulen tuyleri toplayin.

Palyaco

Tüy sağlığı için hiç dokulmeyen royal canin british shorthair kitten içinde hodon yağı olan mama cok iyi geliyor ben exclusion mamaya karıştırıyorum azcik