Kedimin Geceleri Delirmesi Ve Aynalarla Kavgası

dnyilmaz

Evet arkadaşlar kedim gece 23.30 gibi delirmeye başlıyor. Hızlı bir şekilde odalardan odalara koşuyor ve koşarken garip sesler çıkarıyor. Daha sonra aynayı görünce tırmalayıp aynayla kavga etmeye başlıyor. Pencereden yatağa yataktan pencereye atlıyor. Uykusunu aldığı için olabilir ama başka bir sebebi olabilir mi sizce?

4 CEVAP

teddybal

Gece öyleler ya, gündüz paso uyuyorlar gece de dörtnala koşuyorlar cidden parkede dıgıdık dıgıdık sesleri geliyor ona uyanıyorum bazen :D Yani normal kediniz merak etmeyin :) Gündüz uyumamalarini oynamalarıni sağlarsanız gece yorulup uyuyabilirler, ama tabi gündüz evdeyseniz mümkün olabiliyor bu.

Jiyansutlac

Teddybal çok harikasınız 🙏🏻😻bu durumu bende yaşıyorum gündüz bütün uyuyup gece de coşup kurtlanan kedim var oda oda geziyor jandarma gibi 😊ah bu minnoşlar ya

Kediler avcı hayvanlar olduğu için gece vakti avları uykudayken tenhada avlarını kıstırmak için genelde uyanık kalıyorlarmış 😁

D-O

Benimki de tam ben yataga geciyorum evde kudurmaya basliyor bu kadar kucuk bir canlidan nasil boyle ses cikiyor sasiriyorum :D
Kediler uzaylidir normaldir diyip devam :D